Τρίτη, 31 Ιουλίου 2012

Πρόγραμμα Αθλητικων Τηλεοπτικών Μεταδόσεων Τρίτης 31 Ιουλίου


Οι παρακάτω μεταδόσεις είναι προγραμματισμένες για σήμερα 31/07/2012

11:00ET-3

Ολυμπιακοί Αγώνες-Μπάσκετ Ανδρών
ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ: ΚΙΝΑ – ΡΩΣΙΑ

11:00ET-1

Ολυμπιακοί Αγώνες Λονδίνο 2012
Beach Volley, Κανόε Σλάλομ, Κωπηλασία, Τένις, Σκοποβολή, Καταδύσεις, Ενόργανη Γυμναστική, Ξιφασκία,

11:55ET-3

Ολυμπιακοί Αγώνες-Βόλεϊ Ανδρών
ΒΟΛΕΪ ΑΝΔΡΩΝ: ΒΡΑΖΙΛΙΑ – ΡΩΣΙΑ

12:00NET

Ολυμπιακοί Αγώνες Λονδίνο 2012
ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ

12:00EUROSPORT

Ολυμπιακοί Αγώνες-Κολύμβηση
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ: Προκριματικοί Αγώνες

13:15ET-3

Ολυμπιακοί Αγώνες-Μπάσκετ Ανδρών
ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ: ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ – ΙΣΠΑΝΙΑ

13:30EUROSPORT

Ολυμπιακοί Αγώνες-Κωπηλασία
ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ: Προκριματικοί Αγώνες

Οι μεταδόσεις Ολυμπιακών Αγώνων (Τρίτη)

Ιδού ποιές θα είναι οι μεταδόσεις των Ολυμπιακών Αγώνων, από τα κανάλια της ΕΡΤ και το Eurosport, την Τρίτη (31/7): 

Δευτέρα, 30 Ιουλίου 2012

Πρόγραμμα Αθλητικων Τηλεοπτικών Μεταδόσεων Δευτέρας 30 Ιουλίου


Οι παρακάτω μεταδόσεις είναι προγραμματισμένες για σήμερα 

30/07/2012

00:15EUROSPORT

Ολυμπιακοί Αγώνες-Βόλεϊ Ανδρών
ΒΟΛΕΪ: Ανδρες: Βραζιλία - Ρωσία

03:00NOVASPORTS 1

Μπέιζμπολ
NEW YORK YANKEES - BOSTON RED SOX

11:00ET-1

Ολυμπιακοί Αγώνες Λονδίνο 2012
Beach Volley, Κωπηλασία, Τζούντο, Ιστιοπλοΐα, Τένις, Σκοποβολή, Καταδύσεις, Ενόργανη Γυμναστική, Ξιφ

11:30ET-3

Ολυμπιακοί Αγώνες-Βόλεϊ Γυναικών
ΒΟΛΕΪ ΓΥΝΑΙΚΩΝ: ΤΟΥΡΚΙΑ – ΚΙΝΑ

12:00NET

Ολυμπιακοί Αγώνες-Κολύμβηση
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ - ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ

12:00EUROSPORT

Ολυμπιακοί Αγώνες-Κολύμβηση
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ: Προκριματικοί Αγώνες

13:30ET-3

Ολυμπιακοί Αγώνες-Βόλεϊ Γυναικών
ΒΟΛΕΪ ΓΥΝΑΙΚΩΝ: ΣΕΡΒΙΑ – ΚΟΡΕΑ

Κυριακή, 29 Ιουλίου 2012

Οι μεταδόσεις των Ολυμπιακών Αγώνων ...σήμερα Κυριακή !!!!!!

Ιδού και το τηλεοπτικό πρόγραμμα μεταδόσεων Ολυμπιακών Αγώνων, απ' τα κανάλια της ΕΡΤ και το Eurosport, για την Κυριακή (28/7): 
10.30 (Eurosport): Χόκεϊ επί χόρτου, κωπηλασία, μπιτς-βόλεϊ (παράλληλη μετάδοση και μπάντμιντον, ενόργανη γυμναστική, μπάσκετ σε μικρές συνδέσεις) 
11.00 (ΕΤ1): Μπιτς-βόλεϊ, κωπηλασία, γυμναστική, σκοποβολή, τένις, ποδηλασία δρόμου, ιστιοπλοία, κανόε-καγιάκ, καταδύσεις, πινγκ-πονγκ, τένις, μπάσκετ 
12.00 (Eurosport): Κολύμβηση (προκριματικοί) 

Πρόγραμμα Αθλητικων Τηλεοπτικών Μεταδόσεων Κυριακής 29 Ιουλίου 2012


Οι παρακάτω μεταδόσεις είναι προγραμματισμένες για σήμερα 29/07/2012

00:45EUROSPORT

Ολυμπιακοί Αγώνες-Βόλεϊ Γυναικών
ΒΟΛΕΪ Γυναίκες: Βραζιλία - Τουρκία

09:30EUROSPORT 2

Αυστραλέζικο πρωτάθλημα
Γύρος 18: Eagles - Lions

10:30EUROSPORT

Ολυμπιακοί Αγώνες Λονδίνο 2012
Παράλληλη Μετάδοση

11:00ET-1

Ολυμπιακοί Αγώνες Λονδίνο 2012
Beach volley, Κωπηλασία, Γυμναστική, Σκοποβολή, Τένις, Ποδηλασία Δρόμου, Ιστιοπλοΐα, Canoe Slalom,

Σάββατο, 28 Ιουλίου 2012

Τα πρώτα έξι φιλικά της Δόξας Δράμας!


Το πρώτο φιλικό παιχνίδι της Δόξας Δράμας πλησιάζει. Την προσεχή Δευτέρα η δραμινή ομάδα θα ταξιδέψει στα Πηγάδια της Ξάνθης, όπου θα αντιμετωπίσει την Κυπριακή Πάφο που έχει προπονητή το συνεργάτη του Όττο Ρεχάγκελ στην Εθνική ομάδα Γιάννη Τοπαλίδη. Το παιχνίδι θα ξεκινήσει στις 18.30 και το dramagoal σας ανακοινώνει τα πρώτα έξι φιλικά παιχνίδια, αλλά ακόμα δεν έχει οριστικοποιηθεί το πρόγραμμα που ενδέχεται να μεταβληθεί αν οι μηχανικοί καταφέρουν και παραδώσουν το γήπεδο έγκαιρα γιατί γίνονται προσπάθειες για να έρθουν σημαντικοί αντίπαλοι.
 Αναλυτικά τα φιλικά:

Κύπελλο Ελλάδας 2012-13: Το σύστημα διεξαγωγής & το πρόγραμμα


Το διοικητικό συμβούλιο της Ελληνικής Ποδοσφαιρικής Ομοσπονδίας ενέκρινε την εισήγηση της Επιτροπής Κυπέλλου Ελλάδας, σε ό,τι το σύστημα διεξαγωγής και τις ημερομηνίες τέλεσης των αγώνων όλων των φάσεων για την περίοδο 2012-2013. Αναλυτικά:

ΣΥΣΤΗΜΑ  ΤΕΛΕΣΗΣ  ΑΓΩΝΩΝ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ 2012-2013
Από την 1η φάση έως και την 4η φάση θα διεξαχθεί μία ενιαία δημόσια κλήρωση. Για την 5η   φάση θα διεξαχθεί μία κλήρωση.  Για την 6η  και την 7η  φάση θα διεξαχθεί μία κλήρωση.
Οι αγώνες Κυπέλλου Ελλάδας ολοκληρώνονται σε οκτώ (8) φάσεις:
Με τις  ομάδες  η κλήρωση για την 1η  έως και 4η φάση διαμορφώνεται  ως εξής:
1η ΦΑΣΗ
Θα λάβουν μέρος οι 36  ομάδες της Football League-2.  Θα διεξαχθούν 18  απλοί αγώνες.  Συνολικά 18 ομάδες θα προκριθούν  στη 2η φάση .
Σε περίπτωση ισόπαλου αποτελέσματος

Άνετα οι Κύπριοι, με Μπνέι Γεχούντα ο ΠΑΟΚ.......

Εύκολη πρόκριση για Ανόρθωση και ΑΠΟΕΛ, ενώ η Μπνέι Γεχούντα θα είναι η αντίπαλος του ΠΑΟΚ. Δείτε όλα τα ζευγάρια στον 3ο προκριματικό γύρο του Europa League.....

Η Μπνέι Γεχούντα θα είναι τελικά η αντίπαλος του ΠΑΟΚ στον 3ο προκριματικό γύρο του Europa League, καθώς απέκλεισε την Σιράκ.
Οι Ισραηλινοί νίκησαν και μέσα στην Αρμενία, αυτήν την φορά με 1-0, χάρη σε τέρμα του Μενάσε στο 31'.
ΑΠΟΕΛ και Ανόρθωση πέρασαν αμφότερες με δεύτερες νίκες επί των Σένιτσα και Λεβάντια Ταλίν, αντίστοιχα.
Το ΑΠΟΕΛ επικράτησε με 1-0 στην Σλοβακία με γκολ του Έλιο Πίντο και επόμενος αντίπαλός της θα είναι η Όλεσουντ (Νορβηγία).
Η Ανόρθωση επικράτησε 3-0 στην Κύπρο με σκόρερς τους Τόνι Κάλβο, Οκκά και Λαμπόρδε, ενώ θα αντιμετωπίσει την Ντίλα Γκόρι (Γεωργία).
Πιο δύσκολο έργο σίγουρα από τους Κύπριους θα έχει η Ομόνοια, η οποία ξεκινά από τον 3ο προκριματικό και θα τεθεί αντιμέτωπη με τον Ερυθρό Αστέρα.
Παρακάτω είναι η καρτέλα με τα αποτελέσματα, ενώ εν συνεχεία μπορείτε να δείτε όλα τα ζευγάρια του 3ου προκριματικού...

Πρόγραμμα Αθλητικων Τηλεοπτικών Μεταδόσεων Σαββάτου 28 Ιουλίου


Οι παρακάτω μεταδόσεις είναι προγραμματισμένες για 

σήμερα 28/07/2012


11:00ET-1

Ολυμπιακοί Αγώνες Λονδίνο 2012
Beach Volley, Κωπηλασία, Ποδηλασία Δρόμου, Ξιφασκία, Σκοποβολή, Ενόργανη γυμναστική,Τέννις

11:50OTE Sport 3

Formula 1
F1 HUNGARY(Hungaroring) free practice3

12:00OTE Sport 2

Τένις
ATP 250 Kitzbuhel double final

12:00NET

Ολυμπιακοί Αγώνες-Κολύμβηση
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ: Προκριματικοί Αγώνες

12:00EUROSPORT

Ολυμπιακοί Αγώνες-Κολύμβηση
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ: Προκριματικοί Αγώνες

12:30EUROSPORT 2

Ιαπωνικό πρωτάθλημα
ΙΑΠΩΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ: 19η αγων. FC Tokyo-Albirex Niigata

Παρασκευή, 27 Ιουλίου 2012

ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΦΙΛΙΚΑ ΤΗΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ !!!!!


Από το γραφείο Τύπου του ΓΣ Προσοτσάνης ανακοινώνονται τα δύο πρώτα φιλικά των «κυανόλευκων»:
  • 01/08/2012           Γάζωρος-ΓΣΠ στο Λαϊλιά Σερρών &

Στη Δ Εθνική όλες οι πρωταθλήτριες των Ενώσεων


Κανονικά θα συμμετέχουν όλες οι πρωταθλήτριες ομάδες των τοπικών ΕΠΣ στη Δ Εθνική, όπως αποφασίστηκε στο Δ.Σ. της ΕΠΟ, όπου ουσιαστικά ακυρώθηκε η διαδικασία των μπαράζ.
Με την απόφαση αυτή καταστρατηγήθηκε κάθε έννοια εφαρμογής, τόσο της περσινής προκήρυξης του πρωταθλήματος της Δ Εθνικής, όσο και του Κανονισμού Αγώνων Ποδοσφαίρου και βέβαια του περιβόητου αυτοδιοίκητου της ΕΠΟ. Να θυμίσουμε ότι στην περσινή προκήρυξη είχαμε την απόφαση της μείωσης των ομάδων της Δ Εθνικής από 147 σε 96 και ταυτόχρονα των ομίλων

Λονδίνο 2012: Μπάσκετ Ανδρών Ακλόνητο φαβορί οι ΗΠΑ, απειλούν Ισπανια, Ρωσία, Γαλλία


Ρωσία, Λιθουανία και Νιγηρία ήταν οι 3 ομάδες που συμπλήρωσαν την 12άδα για τις ομάδες που θα λάβουν μέρος στους Ολυμπιακούς αγώνες του Λονδίνου. Ακλόνητο φαβορί οι Αμερικάνοι που όμως έχουν εμφανείς αδυναμίες στους ψηλούς, πάντα επικίνδυνοι οι Ισπανοί, Γάλλοι και Ρώσοι.
Λονδίνο 2012: Μπάσκετ Ανδρών
Η Νιγηρία έκανε την έκπληξη κερδίζοντας κατά σειρά Λιθουανία, Ελλάδα και Δομινικανή Δημοκρατία και έτσι κέρδισε με το σπαθί της το εισιτήριο για τις 12 ομάδες του Ολυμπιακού τουρνουά μπάσκετ. Πλέον οι όμιλοι αλλά και οι αποδόσεις  για όλους τους συμμετέχοντες είναι οι εξής:


Γκρουπ Α


1. Αμερική 1,15
2. Γαλλία 29,00
3. Αργεντινή 34,00
4. Λιθουανία 51,00
5. Νιγηρία 301,00
6. Τυνησία 2001,00

Γκρουπ Β



1. Ισπανία 5,25
2. Ρωσία 34,00
3. Βραζιλία 41,00
4. Αυστραλία 151,00
5. Βρετανία 251,00
6. Κίνα 501,00
Η ύπαρξη πολλών μεγάλων ονομάτων στον 1ο όμιλο έχει μεγάλη σημασία κυρίως για τα μετέπειτα διασταυρώματα μιας και όπως φαίνεται Αμερική, Γαλλία, Αργεντινή και Λιθουανία θα παίξουν για ένα καλό πλασάρισμα στις πρώτες 4 θέσεις

Πρόγραμμα Αθλητικων Τηλεοπτικών Μεταδόσεων Παρασκευης 27 Ιουλιου


Οι παρακάτω μεταδόσεις είναι προγραμματισμένες για 

σήμερα 27/07/2012

10:50OTE Sport 3

Formula 1
F1 HUNGARY(Hungaroring) free practice1

14:50OTE Sport 3

Formula 1
F1 HUNGARY(Hungaroring) free practice2

15:15EUROSPORT 2

Beach Soccer
Mundialito: Ισπανία - Γερμανία, Πορτιμάο

16:00OTE Sport 2

Τένις
ATP 250 Kitzbuhel

16:30EUROSPORT 2

Beach Soccer
Mundialito: Κίνα - Πορτογαλία, Πορτιμάο

Πέμπτη, 26 Ιουλίου 2012

Πρόγραμμα Αθλητικων Τηλεοπτικών Μεταδόσεων Πέμπτης 26 Ιουλίου


Οι παρακάτω μεταδόσεις είναι προγραμματισμένες για 

σήμερα 26/07/2012

03:30OTE Sport 1

Φιλικός αγώνας ποδοσφαίρου
MLS All Star Team-Chelsea

14:00EUROSPORT

Ολυμπιακοί Αγώνες Λονδίνο 2012
Ποδόσφαιρο: Προκριματικοί Αγώνες Ανδρών

15:00EUROSPORT 2

Φιλικός αγώνας ποδοσφαίρου
Μπάγερν Μονάχου - Βόλφσμπουργκ

16:00OTE Sport 2

Τένις
ATP 250 Kitzbuhel

16:45ET-3

Ολυμπιακοί Αγώνες Λονδίνο 2012
Ποδόσφαιρο: Ισπανία - Ιαπωνία

Τετάρτη, 25 Ιουλίου 2012

Ανακοίνωση από την προσωρινή διοίκηση της ΕΠΣ Δράμας που χαρακτηρίζει ως οργανωμένη συγκέντρωση τα επεισόδια της τελευταίας συνεδρίασης


«Θα ξεκινήσουν κανονικά τα πρωταθλήματα»
Αυτό που περιμέναμε να γίνει εδώ και καιρό, μια επίσημη ανακοίνωση από την προσωρινή διοίκηση της ΕΠΣ Δράμας για τις διοικητικές εξελίξεις έγινε το Σάββατο.
Δεν είναι σωστό ο φίλαθλος κόσμος να ενημερώνεται με σκόρπιες πληροφορίες, με ειδήσεις «καφενείου» για το μέλλον του δραμινού ποδοσφαίρου.
Πολύ καλά έκανε ο κ. Παντελίδης και έκανε αυτή την ανακοίνωση που την υπογράφει ο ίδιος σαν πρόεδρος της ένωσης, για τις τελευταίες εξελίξεις και περιμένουμε παρόμοιες ενέργειες και στο άμεσο μέλλον. Πιο συγκεκριμένα αναφέρει η μακροσκελής ανακοίνωση:
«Κάλλιο αργά παρά ποτέ
Χρειάστηκαν δύο ημέρες ώστε να συνειδητοποιήσουμε ότι τα γεγονότα της 18.07.12 που ζήσαμε κατά την διάρκεια του Δ.Σ.της ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ και έγιναν από άτομα της << δικής μας >> ποδοσφαιρικής οικογένειας και με νηφαλιότητα να γίνει μια δήλωση, ώστε να γνωρίζει υπεύθυνα ο φίλαθλος κόσμος της Δράμας πως αυτά που συνέβησαν στο Δ.Σ. της ΕΝΩΣΗΣ την Τετάρτη 18.07.2012,είναι πρωτόγνωρα για τα αθλητικά δεδομένα της Δράμας.
Άραγε τι έχουν να δουν τα μάτια μας ακόμη; σε περίπτωση

Ελληνικός εμφύλιος στο ευρωπαικό κύπελλο χαντμπολ!!!!!!

Διομήδης Άργους- ΑΕΚ είναι το μεγάλο ζευγάρι του 1ου γύρου του EHF CUP, όπως ανέδειξε η σημερινή κλήρωση στα γραφεία της Ευρωπαϊκής Ομοσπονδίας Χάντμπολ στην Βιέννη. Είναι η πρώτη φορά στην ιστορία του ελληνικού χάντμπολ που δύο εκπρόσωποι μας συγκρούονται σε Ευρωπαϊκό Κύπελλο και οι αναμετρήσεις αναμένονται με τεράστιο ενδιαφέρον. Εξάλλου «Λύκοι» και «Κιτρινόμαυροι» παρουσιάζονται ιδιαιτέρως ενισχυμένοι, ενώ αξίζει να σημειωθεί πως οι αγώνες τους ανοίγουν ουσιαστικά την σεζόν 2012-2013, αφού θα διεξαχθούν 8 ή 9 και 15 ή 16 Σεπτεμβρίου, δηλαδή δύο εβδομάδες πριν την έναρξη της Α1 Ανδρών! Η ΑΕΚ είναι η μεγάλη ευνοημένη της κλήρωσης, όχι μόνο επειδή θα παίξει το δεύτερο ματς στο γήπεδο της, αλλά και για το γεγονός ήταν στο γκρουπ των αδυνάτων, ενώ ο Διομήδης στους ισχυρούς (1ος στη λίστα) και μπορούσε να έχει μία πολύ εύκολη κλήρωση.
Το σίγουρο είναι πως μία ελληνική ομάδα

Πρόγραμμα Αθλητικων Τηλεοπτικών Μεταδόσεων Τετάρτης 25 Ιουλίου


Οι παρακάτω μεταδόσεις είναι προγραμματισμένες για 

σήμερα 25/07/2012

01:15OTE Sport 2

Κόπα Σουνταμερικάνα
Danubio (URU) – Olimpia (PAR),

13:00EUROSPORT 2

NABISCO CUP ΙΑΠΩΝΙΑΣ
Προημ: Kashima Antlers-Cerezo Osaka

14:00OTE Sport 2

Τένις
ATP 250 Kitzbuhel

17:45EUROSPORT

Ολυμπιακοί Αγώνες Λονδίνο 2012
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Προκριματικοί Αγώνες Γυναικών

Ολοκλήρωσε την έκπληξη η Ντουντελάνζ!

Εκτός συνέχειας του Τσάμπιονς Λιγκ άφησε η Ντουντελάνζ την Ρεντ Μπούλ Σάλτσμπουργκ. 

Η ομάδα από το Λουξεμβούργο έχασε με 4-3 στην Αυστρία αλλά σε συνδυασμό με την νίκη της στο πρώτο ματς με 1-0, πήρε την πρόκριση για τον τρίτο προκριματικό γύρο της διοργάνωσης. 
 Ολοκλήρωσε την έκπληξη η Ντουντελάνζ! 
Πρόκριση και για Σλόβαν Λίμπερετς, Μόλντε, Βασιλεία. 

Αναλυτικά τα αποτελέσματα των επαναληπτικών αγώνων του δεύτερου προκριματικού γύρου του Τσάμπιονς Λιγκ:
 

Τρίτη, 24 Ιουλίου 2012

ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΟ !!!!!! Βόμβα με Γιάννη Σαμαρά η Δόξα Σιταγρών !!!!!!


Μπορεί να έχασε την άνοδο στην Α1 κατηγορία στις τελευταίες στροφές των play-offs αλλά οι εως τώρα κινήσεις δείχνουν οτι φέτος δεν αστειεύεται καθόλου!!!!
Ο λόγος για την Δόξα Σιταγρών που έβαλε στην μηχανή της ένα πραγματικά πολύτιμο εργαλείο που η Α2 κατηγορία  είναι πολυτέλεια για αυτόν!!!!!

Ο Γιαννης Σαμαράς .....ο επί σειρά ετών captain της Προσοτσάνης με περισσότερες απο 400 συμμετοχές και 160 τέρματα ....και πέρυσι του Φωτολίβους είναι πλέον ποδοσφαιριστής της Δόξας Σιταγρων και

Πρόγραμμα Αθλητικων Τηλεοπτικών Μεταδόσεων Τρίτης 24 Ιουλίου


Οι παρακάτω μεταδόσεις είναι προγραμματισμένες για

 σήμερα 24/07/2012

16:00OTE Sport 2

Τένις
ATP 250 Kitzbuhel

18:00OTE Sport 2

Τένις
ATP 250 Kitzbuhel

20:00OTE Sport 2

Τένις
ATP 250 Kitzbuhel

Δευτέρα, 23 Ιουλίου 2012

Το πρόγραμμα της Α' Εθνικής !!!!!

Έγινε η κλήρωση του πρωταθλήματος της Α' εθνικής και η πρεμιέρα αναμένεται αρκετά ενδιαφέρουσα με τον πρωταθλητή Ολυμπιακό να ταξιδεύει στην Βέροια ενώ ο ΠΑΟΚ υποδέχεται τον Πανθρακικό.....
Το πρώτο ντέρμπι της χρονιάς είναι την 5η αγωνιστική όπου ο ΠΑΟΚ θα υποδεχθεί τον Αρη ενώ το ντέρμπι των αιωνιων θα γίνει την 14η αγωνιστική.....
Αναλυτικά το πρόγραμμα του πρωταθλήματος έχει ως εξής :

ΠΡΕΜΙΕΡΑ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΟΝ Γ.Σ. ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ !!!!!


Την ευκαιρία να βρεθούν παλιοί και νέοι συμπαίκτες μαζί με το τεχνικό επιτελείο έχουν στην Προσοτσάνη, καθώς οι «κυανόλευκοι» προγραμμάτισαν την έναρξη της νέας ποδοσφαιρικής σεζόν για την προσεχή Δευτέρα 23 Ιουλίου στις 6:30 το απόγευμα στο Δημοτικό Γήπεδο «Γεώργιος Μακρής».
Η πρώτη μέρα θα είναι καθαρά αναγνωριστικού χαρακτήρα, με τις απαραίτητες συστάσεις από πλευράς προπονητή Γιώργου Μάλλιου αλλά και του τεχνικού διευθυντή Γιάννη Οικονόμου, ενώ θα δοθεί σε όλους τους παίκτες το αθλητικό υλικό που είναι απαραίτητο για την περίοδο της προετοιμασίας.
Μια προετοιμασία που θα διεξαχθεί εξ ολοκλήρου στις άρτιες εγκαταστάσεις του συλλόγου και θα περιλαμβάνει

Κυριακή, 22 Ιουλίου 2012

Πρόγραμμα Αθλητικων Τηλεοπτικών Μεταδόσεων Κυριακής 22/7


Οι παρακάτω μεταδόσεις είναι προγραμματισμένες για 

σήμερα 22/07/2012

05:00OTE Sport 1

Πρωτάθλημα ΗΠΑ (MLS)
Los Angeles Galaxy-Chivas

11:00OTE Sport 2

World Tour Beach Volley
Klagenfurt Grand Slam Men semifinal

11:55EUROSPORT

Τένις
ΤΟΥΡΝΟΥΑ WTA Τελικός, Σαν Ντιέγκο

12:00OTE Sport 1

Τένις
ATP 250 Gstaad final

12:15OTE Sport 2

World Tour Beach Volley
Klagenfurt Grand Slam Men semifinal

Παρασκευή, 13 Ιουλίου 2012

Πρεμιέρα με Ρεάλ-Βαλένθια.....ΜΕ ΣΟΣΙΕΔΑΔ Η «ΜΠΑΡΤΣΑ»


Με ντέρμπι θα ξεκινήσει την προσπάθεια της για διατήρηση των σκήπτρων στην Ισπανία η Ρεάλ, η οποία στην πρεμιέρα της Πριμέρα Ντιβισιόν 2012-13 θα αντιμετωπίσει τη Βαλένθια στο «Σαντιάγκο Μπερναμπέου».
Η σημερινή κλήρωση του πρωταθλήματος, λοιπόν, έφερε αντιμέτωπες Ρεάλ και Βαλένθια στο «Σαντιάγκο Μπερναμπέου» στην πρώτη αγωνιστική! Την ίδια αγωνιστική, η Μπαρτσελόνα με τον Βιλανόβα στον πάγκο της για πρώτη φορά, υποδέχεται τη Σοσιεδάδ.
Πρεμιέρα με Ρεάλ-Βαλένθια
Η πρώτη αγωνιστική θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 18 και την Κυριακή 19 Αυγούστου.
Το πλήρες πρόγραμμα της 1ης αγωνιστικής:

Πρόγραμμα Αθλητικων Τηλεοπτικών Μεταδόσεων Παρασκευηής 13 / 7


Οι παρακάτω μεταδόσεις είναι προγραμματισμένες για 

σήμερα 13/07/2012

10:00EUROSPORT

Στίβος
ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΕΦΗΒΩΝ/ΝΕΑΝΙΔΩΝ 4η μέρα, Βαρκελώνη

11:05OTE Sport 3

Moto GP
MotoGP MUGELLO FP1

12:00EUROSPORT

Ποδηλασία
ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ Saint Jean de Maurienne- Davezieux

12:00EUROSPORT 2

Στίβος
ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΕΦΗΒΩΝ/ΝΕΑΝΙΔΩΝ 4η μέρα, Βαρκελώνη

15:05OTE Sport 3

Moto GP
MotoGP MUGELLO FP2

17:30OTE Sport 2

World Tour Beach Volley
Berlin Grand Slam Men quarterfinal

18:30OTE Sport 3

Τένις
ATP Studena Croatia Open

19:00EUROSPORT

Στίβος
ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΕΦΗΒΩΝ/ΝΕΑΝΙΔΩΝ 4η μέρα, Βαρκελώνη

Κυριακή, 8 Ιουλίου 2012

Διπλό μπαμ η Προσοτσάνη με Παπαζούδη και Ορφανίδη !!!!!!

Ύστερα λοιπόν απο τις ανανεώσεις...ήρθε η ώρα των μεταγραφών για την Προσοτσάνη , η οποία εκανε σεφτέ με τον Δημήτρη Παπαζούδη και τον Βασίλη Ορφανίδη!!!!
Ο πρώτος είναι 28 χρονών και αγωνίζεται στην θέση του τερματοφύλακα , έχοντας αγωνιστεί στο παρελθόν

Πρόγραμμα Αθλητικων Τηλεοπτικών Μεταδόσεων Κυριακης 8 Ιουλίου


Οι παρακάτω μεταδόσεις είναι προγραμματισμένες για 

σήμερα 08/07/2012

11:00OTE Sport 2

World Tour Beach Volley
Gstaad Grand Slam Men semifinal1

12:00OTE Sport 2

World Tour Beach Volley
Gstaad Grand Slam Men semifinal2

13:30OTE Sport 3

Moto GP
MotoGP SACHSENRING

14:00EUROSPORT

Ποδηλασία
ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΓΑΛΛΙΑΣ 8η διαδρομή: Belfort - Porrentruy

14:30OTE Sport 2

World Tour Beach Volley
Gstaad Grand Slam Men final3rd

14:45OTE Sport 1

Formula 1
F1 G. BRITAIN(Silverstone) race