ΔΟΞΑ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ - ΑΡΗΣ ΦΤΕΛΙΑΣ 4-1 με τον φακό του ORAGIASPOR!!!!

Με την ομάδα του Καστρινού να είναι η μεγάλη νικήτρια  επί του Αρη Φτελιάς
με σκορ 4-1  στο ντέρμπι κορυφής ,συνεχίστηκε το πρωτάθλημα της Α2 ΕΠΣ Δράμας .
Μια αγωνιστική πριν το τέλος λοιπόν και οι δύο κατα  γενική ομολογία καλύτερες ομάδες της φετινής λίγκας συναντήθηκαν στο γήπεδο της Δόξας Δράμας μπροστά σε περίπου 200 θεατές.

Ο Καστρινός ξεκίνησε καλύτερα στο πρώτο μέρος και προήγήθηκε στο 8ο λεπτό με έναν κεραυνό του Χατζηγεωργίου απο 25 μέτρα ενώ ο Δασκάλου στο 38' ανέβασε τον δείκτη του σκορ στο 2-0.
Στην επανάληψη οι παίκτες των ''μαυραετών'' δεν κατέβασαν ταχύτητα και πέτυχαν άλλα δύο γκολ δίνοντας διαστάσεις θριάμβου στην νίκη τους......
Άριστη η διαιτησία του κ. Πουλικίδη με άξιους συμπαραστάτες τους κ. Βάντση και Καρνεζο.
Στο γήπεδο της Δόξας βρέθηκε ο φωτογραφικός φακός του ORAGIASPOR και παρακάτω μπορείτε να απολαύσετε φωτοστιγμές απο τον μεγάλο αγώνα της Β' κατηγορίας .......

το χαλάζι έκανε την εμφάνιση του στο γήπεδο της Δόξας για 20 περίπου λεπτά!!!!!!

το 2-0 απο τον Δασκάλου